You have no items in your cart. Want to get some nice things?

Go shopping
Otázky a odpovědi

Kdo může bělit zuby pomocí přípravku Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT a HOME COMFORT+?
Osoby starší 18 let, které sní o světlejším a bělejším úsměvu, můžou používat inovativní metodu bělení zubů Dr. Martina Schwarze. Pamatujte však na to, že zbarvení způsobená léky jako je tetracyklin můžou nepříznivě ovlivnit působení bělicích přípravků.

Čím se přípravek Dr. Martin Schwarz liší od jiných přípravků dostupných na trhu?
Je účinnější, bezpečnější a nezpůsobuje přecitlivělost zubů.

Oblíbené stomatologické přípravky a produkty dostupné v obchodech obsahují peroxid vodíku, který může poškodit sklovinu a zvýšit citlivost zubů po zákroku. Často způsobují krvácení dásní nebo způsobují bolest během konzumace jídla či nápojů.

Přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ neobsahuje peroxid vodíku – místo něj byla použita technologie odstraňující škodlivé látky vytvářené mikroorganismy a remineralizující sklovinu. Po zákroku bělení přípravkem Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ jsou zuby chráněné povlakem z obnovených přírodních sloučenin vápníku, které se pojí se zubní sklovinou a posilňují ji. Druhou aktivní složkou jsou částice peroxouhličitanu sodného (SPC), které neinvazivním způsobem snižují intenzitu zbarvení.

Lze přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ používat doma nebo je nezbytné navštívit zubního lékaře?
Přípravek lze používat v domácím prostředí. Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ je snadný v používání a navržený speciálně pro použití v domácím prostředí – stačí postupovat dle návodu nebo videa zveřejněného na webu.
Důkladně si očistěte zuby, naneste přípravek ze stříkačky A na nosič, umístěte jej v ústech a nasaďte na horní nebo spodní čelist na dobu 15 minut. Po 15 minutách nosič vyjměte a vypláchněte jej pod tekoucí vodou, následně na něj naneste přípravek ze stříkačky B a umístěte na stejnou čelist na dobu 20 minut. Vše nezbytné pro samostatné provedení zákroku naleznete v této sadě.

Jak bílé budou moje zuby po zákroku?
Výsledky bělení se můžou lišit v závislosti na osobě a můžou záviset na příčině zbarvení a přírodní barvě kostí. Klinická studie však prokazuje, že můžete zuby vybělit až o 8 odstínů, a to během pouhých 20 minut. Výsledky této studie byly použity jako základ pro přihlášku podanou u patentového úřadu. Bělicí efekt závisí také na tom, jak velmi jsou zabarvené vaše zuby. Čím více jsou zabarvené, tím viditelnější bude výsledek zákroku.

Jak často můžu používat Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+?
Můžete jej používat dokonce až dvakrát denně – přípravek nemá negativní dopad na vaše zuby. Doporučujeme však bělení neprovádět častěji než každé 3 dny.

Je přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ klinicky vyšetřen?
Ano. Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ je přípravek registrovaný v Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) v Bruselu, na základě zprávy o bezpečnosti kosmetického přípravku, číslo žádosti
Proces registrace vyžaduje provedení klinických studií. Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ je bezpečný produkt s okamžitým účinkem. Neobsahuje peroxid vodíku. Studie potvrdily bezpečnost používání a žádnou zvýšenou citlivost zubů po zákroku bělení přípravkem Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT.

Je bělení zubů pomocí přípravku Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ bezpečné?
Ano. Bělení zubů pomocí přípravku Dr. Martina Schwarze HOME COMFORT+ je zcela bezpečné pro zuby, dásně i sklovinu, protože produkt neobsahuje peroxid vodíku. Klinické studie prokázaly, že nezpůsobuje alergické reakce ani přecitlivělost zubů.

Jak dlouho efekt vybělení vydrží?
To závisí na vaší osobní hygieně dutiny ústní. Tabák, červené víno, sycené nápoje, čaj a káva můžou zapříčinit nová zbarvení. Většinou výsledek vydrží po dobu několika týdnů. Po této době je možné bez potíží opět opakovat zákrok bělení.

Co obsahuje a kolik stojí balení Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+?
Jedno balení obsahuje 2 stříkačky s bělicím gelem. Sada vystačí na pět bělicích zákroků pro všechny zuby a šest bělicích zákroků pro jeden oblouk – horní nebo spodní. Orientační cena balení je 350 PLN. Produkt je dostupný v nejlepších lékárnách po celém Německu.

Jaký je právní status přípravku Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT?
Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT je klasifikovaný jako kosmetický produkt a je registrovaný v Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) pod číslem . Přípravek je také certifikován certifikátem kvality ISO a jeho složení je v souladu s unijní směrnicí, která reguluje složení přípravků na bělení zubů.

Můžu používat přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT, pokud mám citlivé zuby a dásně?
Ano. Přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT neobsahuje peroxid vodíku a po jeho použití takřka nikdy nedochází ke zvýšení citlivosti zubů a/nebo dásní. Pokud budete i přesto cítit bolest nebo přecitlivělost, poraďte se s vaším zubním lékařem nebo lékárníkem.

Můžu používat přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT, pokud mám potíže s dásněmi?
Pokud se potýkáte s potíži s dásněmi, před použitím produktu se poraďte s vaším zubním lékařem. Zubního lékaře také můžete požádat o profesionální přípravek Dr. Martin Schwarz EXPERT nebo EXPERT+ a podstoupit zákrok v zubní ordinaci.

Můžu používat přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT během stomatologické léčby?
Přípravek nepoužívejte během 14 dní po stomatologické a/nebo ortodontické léčbě (plomby, korunky, implantáty). Nedoporučujeme také používat přípravek v případě nevyléčených/nevyplněných vad, např. výskytu zubního kazu.

Ovlivní používaní přípravku Dr. Martin Schwarz stav plomb, korunek nebo fazet?
Ne. Korunky, fazety a plomby nebudou vyběleny a zákrok je nijak neovlivní.

Kdy se použití přípravku Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT nedoporučuje?
Děti mladší 14 let a těhotné a kojící ženy by přípravek Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT neměly používat. Přípravek by neměly používat osoby alergické na jakoukoliv složku produktu. Nedoporučujeme používání přípravku v případě zubních dutin nebo zubního kazu.